مشاوره و بازدید رایگان همین الان تماس بگیرید

تولید حفاظ شاخ گوزنی اهواز | قیمت حفاظ شاخ گوزنی اهواز

 حفاظ شاخ گوزنی اهواز

 با توجه به این حقیقت که در استان خوزستان به خصوص شهر اهواز تولید کننده تخصصی نرده حفاظ شاخ گوزنی وجود نداشت و بنا به درخواست مکرر شما عزیزان گروه تولیدی صانع متال تولید تخصصی حفاظ شاخ گوزنی اهواز را از ابتدای سال 1400 شروع کرده است. هدف مدیران مجموعه از راه اندازی خط تولید حفاظ شاخ گوزنی اهواز(قیمت حفاظ شاخ گوزنی اهواز) تامین مستقیم و بدون واسطه انواع نرده حفاظ روی دیوار، نرده حفاظ درب ورودی آپارتمان( حفاظ آکاردیونی) است.

همواره ایجاد امنیت برای محل سکونت یکی از بزرگترین دغدغه های بشر بوده است. امروزه با گسترش آپارتمان نشینی ایجاد امنیت بیش تر از هر زمانی احساس میشود. انواع مختلفی از نرده حفاظ روی دیوار طراحی و تولید شده است که شاخص ترین و ایمن ترین آنها نرده حفاظ شاخ گوزنی است. با راه اندازی خط تولید حفاظ شاخ گوزنی اهواز دیگر شاهد رنگ پریدگی های ناشی از جا به جایی نرده حفاظ نخواهیم بود.

خرید حفاظ شاخ گوزنی اهواز

با توجه به استقرار تیم تولید و فروش حفاظ شاخ گوزنی اهواز کلیه شهروندان در استان خوزستان به خصوص شهرهای اهواز، آبادان، دزفول و شوش میتواند از امکاناتی مانند مشاوره و بازدید رایگان در محل استفاده کنند. نحوه خرید اینترنتی نرده حفاظ شاخ گوزنی اهواز به دو صورت انجام میشود. خرید اینترنتی و خرید حضوری حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ نیزاردر اهواز
حفاظ شاخ گوزنی در اهواز

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی استان خوزستان

در این روش شما میتوانید با شماره تلفن همراه 09121351284 تماس گرفته و درخواست مشاوره و استعلام قیمت میکنید. همکاران ما کلیه مشاورات لازم در مورد کیفیت و قیمت حفاظ شاخ گوزنی اهواز را به شما اعلام میکنند و در صورت موافقت شما، کارشناس نرده حفاظ برای اندازه گیری در محل حاضر شده و بعد از اندازه گیری دقیق نصبت به ساخت حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار منزل شما اقدام میکنند. با توجه به این که بازدید کننده در محل نصب حفاظ شاخ گوزنی حضور پیدا میکند ارتفاع مناسب و کلیه مواردی که نیاز است در زمان ساخت نرده حفاظ شاخ گوزنی لحاظ شود را به کارخانه منتقل میکند.

حفاظ شاخ گوزنی اهواز ( خرید حضوری)

در روش حضوری خرید حفاظ شاخ گوزنی در استان خوزستان ( اهواز) شما میتوانید با مراجعه حضوری به دفتر و محل کارخانه تولید حفاظ شاخ گوزنی اهواز، انواع مختلف نرده حفاظ روی دیوار شامل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ نخل مرداب و …. را از نزدیک مشاهده کرده و با توجه به سلیقه و میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید اقدام به خرید حفاظ شاخ گوزنی به صورت حضوری نمایید.

حفاظ شاخ گوزنی طرح لیلیوم
نرده حفاظ روی دیوار مدل لیلیوم

 حفاظ شاخ گوزنی اهواز و مزایای خرید مستقیم

  • با توجه به این که تیم تولید کننده نرده حفاظ اهواز مستقر شده است، شما میتوانید از امکانات بازدید، مشاوره و اندازه گیری به صورت رایگان استفاده کنید. کلیه موارد امنیتی و خلاء های موجود در ساختمان در زمان اندازه گیری به شما اطلاع داده میشود و در صورت تمایل شما در زمان نصب همه این موارد پوشش داده میشود.
  • استفاده از نرده حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت بسیار بالا به همراه رنگ کوره ای الکترو استاتیک،
  • دسترسی به خط تولید نرده حفاظ شاخ گوزنی اهواز سبب میشود که دیگر نگران کم و زیاد آمدن حفاظ شاخ گوزنی باشید. در صورت نیاز در کمترین وقت ممکن میتوانید به هر میزان که نیاز به حفاظ شاخ گوزنی دارید تهیه کنید.
  • یکی از مهم ترین مزایای خرید حفاظ شاخ گوزنی اهواز از تولید کننده، آسودگی خاطر خریدار از کیفیت و نحوه تسویه حساب نرده حفاظ روی دیوار اهواز است. زمانی که شما دسترسی مستقیم به فروشنده و تولید کننده دارید، دیگر هیچ گونه نگرانی از بابت پول و تسویه ندارید.

انواع نرده حفاظ روی دیوار اهواز

همان گونه که در بالا اشاره شد انواع مختلفی از نرده حفاظ فلزی روی دیوار در حال حاضر در حال تولید است که این محصولات عبارتند از :

حفاظ شاخ گوزنی: اولین سری از نسل جدید نرده حفاظ روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی است. حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از میلگرد 9 یا 10 ساده تولید میشود. حفاظ شاخ گوزنی از دو نوع تراکم بهره میبرد. تراکم طولی که همان تعداد ستون ها و یا شاخه های بکار رفته در هر دو متر حفاظ شاخ گوزنی است. تراکم عرضی نیز به تعداد میله های بکار رفته در کل حفاظ شاخ گوزنی گفته میشود( حجم میلگرد مصرفی در کل حفاظ شاخ گوزنی را تراکم عرضی مینامند).

حفاظ شاخ گوزنی در هر ارتفاعی که خریدار نیاز داشته باشد تولید میشود و هیچ گونه محدودیتی در تولید حفاظ شاخ گوزنی اهواز از نظر ارتفاع ندارم . بهترین و مناسب ترین ارتفاع برای حفاظ شاخ گوزنی 90 تا 120 سانت است. بهترین تراکم هم برای حفاظ شاخ گوزنی تراکم 12 محسوب میشود. ایمن ترین تراکم عرضی هم 5 ردیف است که سبب میشود که امنیت نرده حفاظ تا حد بسیار بالایی افزایش یابد.

حفاظ بوته ای : حفاظ بوته ای نوعی از حفاظ شاخ گوزنی پر تراکم است که از دو ردیف در وسط بهره میبرد. کلیه مشخصات حفاظ بوته ای همانند حفاظ شاخ گوزنی است با این تفاوت که تراکم عرضی حفاظ بوته ای اهواز 6 ردیف است.

حفاظ لیلیوم: حفاظ لیلیوم را میتوان نسل سوم از نرده حفاظ روی دیوار نامید. با توجه به درخواست های مکرر خریداران عزیزان مبنی بر تک رنگ بودن نرده حفاظ ها، حفاظ لیلیوم برای اولین بار در گروه تولیدی حفاظ برتر تولید شده است. حفاظ لیلیوم در اهواز به صورت درجه یک و با الگو برداری از گل لیلیوم ساخته میشود. این محصول به صورت دو رنگ لیلیوم مشکی – طلایی و سفید- طلایی تولید میشود. هیچ گونه محدودیتی در نوع رنگ آمیزی نرده حفاظ لیلیوم وجود ندارد. یکی از خاص ترین رنگ های حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لیلیوم کامل طلایی است.

حفاظ نخل مرداب :حفاظ نخل مرداب آخرین مدل از نرده حفاظ روی دیوار است که با استفاده از طراحی و الگو برداری از گونه ای از نخل مرداب تولید شده است.حفاظ نخل مرداب را میتوان یکی از زیبا ترین و ایمن ترین نرده حفاظ های روی دیوار نماید. حفاظ نخل مرداب از نظر زیبایی بسیار عالی و ایمن طراحی شده است. تعداد شاخه های اصلی در این نوع از نرده حفاظ روی دیوار در اهواز بسیار مهندسی شده و غیر قابل عبور است. 

نرده حفاظ نخل مرداب
حفاظ نخل مرداب، برترین حفاظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی اهواز و نحوه نصب 

نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهم ترین قسمت های پروسه خرید نرده حفاظ است. استفاده از نصاب های آموزش دیده و حرفه ای در امنیت و زیبایی حفاظ روی دیوار از اهمیت بالایی برخوردار است. شاید تصور کنید نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی امری ساده و راحت است، در صورتی که نوع دیوار و مصالح بکار رفته در دیوار تاثیر بسیار زیادی در نصب نرده حفاظ روی دیوار دارد. بیمه بودن نصاب ها در برابر حوادث احتمالی، استفاده از تجهیزات مرتبط و استاندارد برای نصب حفاظ، پین گذاری اصولی با فواصل مناسب، رفع مشکلات امنیتی در زمان نصب از مهم ترین عواملی هستند که میتوانند یک نصب ایمن و اصولی را به همراه داشته باشند. 

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی در اهواز
نرده حفاظ روی دیوار، تولید حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ نخل مرداب مشکی
نرده حفاظ نخل مرداب در اهواز
حفاظ لیلیوم
نرده حفاظ روی دیوار
نرده حفاظ لیلیوم
نرده حفاظ شاخ گوزنی مدل لیلیوم
حفاظ شاخ گوزنی مشکی طلایی
نرده حفاظ مشکی طلایی

حفاظ شاخ گوزنی در اهواز
نرده حفاظ شاخ گوزنی 70 سانت
نرده حفاظ روی دیوار
حفاظ شاخ گوزنی سفید
حفاظ شاخ گوزنی اهواز
حفاظ شاخ گوزنی پرتراکم
مطالب مرتبط
1 دقیقه

درب آکاردئونی_قیمت درب آکاردئونی

گروه تولیدیه صانع متال

درب آکاردئونی- قیمت درب آکاردئونی حفاظت از درب ورودی آپارتمان ها یکی از مهم ترین مواردی است که هر صاحب خانه ای میبایست انجام دهد. این که شما بتوانید درب ورودی آپارتمان را در حین خروج یا مواقعی که نیاز است از داخل قفل کنید قطعا آرامش خاطر بیشتری خواهید داشت. حفاظ های درب ورودی […]

1 دقیقه

درب لیزری- درب cnc-قیمت درب لیزری

مصطفی موسوی

آشنایی با درب لیزری درب لیزری یکی از انواع درب فلزی محسوب میشود که با استفاده از تکنولوژی برش لیزری تولید میشود. همواره یکی از چالش های جدی در بخش درب های فلزی ساختمان استفاده از ورق های فلزی یا پلی کربنات به عنوان پوشش داخلی درب است. این مورد علاوه بر این که شکل […]

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
علی رضا بیاتیان
علی رضا بیاتیان
6 ماه ها قبل

سلام
مهندس صادقي عزيز از اين كه اولین تولیدی حفاظ شاخ گوزنی گروه تولیدی صانع را در استان خوزستان و شهر اهواز احداث کردید کمال تشکر و سپاس را دارم.
امیدوارم که سرمایه گذاری شما در زمینه تولید حفاظ شاخ گوزنی و درب فرفورژه در اهواز منجر به موفقیت شود.

گروه تولیدیه صانع متال
ویرایشگر
6 ماه ها قبل

سلام
امیدوارم که در بخش سازه های فلزی ساختمان محصولات ما همانند انواع درب پارکینگ،نرده پله، نرده پنجره، سر درب، حفاظ روی دیوار، حفاظ کشویی درب های ورودی و …. بتواند نیاز شهروندان خون گرم استان خوزستان به خصوص آبادان را رفع نماید. اولویت ما ابتدا پوشش دادن استان خوزستان است و حتی صادرات در مرتبه بعد قرار دارد. شهر وندان محترم میتوانند از محصولات نرده حفاظ روی دیوار به خصوص حفاظ شاخ گوزنی اهواز استفاده بهینه کنند. هدف ما فقط جلب رضایت خریدار با ساخت یک نرده حفاظ استاندارد مطابق با دیوار شما است.

2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x