مشاوره و بازدید رایگان همین الان تماس بگیرید

درب باغ – قیمت درب باغی

درب باغ یکی از بخش هایی محسوب میشود که میتواند نمای بیرونی باغ ما را زیبا کند. امروزه با توجه به استفاده از باغ ها به عنوان، یک ویلای باغی که اواخر هفته محلی برای استراحت و تفریح خانواده شده است،  اهمیت دادن و داشتن یک درب باغی زیبا امری ضروری به نظر میرسد. . معمولا بیشتر افرادی که اقدام به خرید درب باغی میکنند، اولین گزینه ای که در نظر دارند درب باغی چوبی است. هر چند که در ویلا ها از درب های لوکس و لاکچری استفاده میشود در باغ ها بیشتر تمایل به خرید یک درب باغی سبک درب باغ ساده هستند.

انواع درب باغ ( انواع درب باغی)

طی چند سال اخیر انواع مختلفی از درب های باغی طراحی و تولید شده است. گروه تولیدی صانع متال تولید کننده انواع درب های باغی و فرفورژه، همزمان با رشد انواع باغ های ویلایی طرح ها و مدل های مختلف و متنوعی از درب باغی را با قیمت های مختلف روانه بازار نموده است.

انواع درب باغی با توجه به سبک،عبارتند از درب باغی لوکس، درب باغی کلاسیک، درب باغی مدرن که هر کدام از این طرح های درب باغی با توجه به مواد اولیه  مورد استفاده شده در درب باغ شامل :

درب باغی فرفورژه

درب باغی لیزری

درب باغی ساده

درب باغی طرح چوب

درب باغ مدرن

و درب باغی چوب و فلز هستند.  امروزه  داشتن یک باغ و یا یک باغچه خانوادگی برای بسیاری از خانواده ها تبدیل به امری طبیعی شده است. همان گونه که در بالا نیز بدان اشاره کردیم طراحی داخلی و درب باغ هم اهمیت از زیادی برخوردار شده است ما در ادامه نمونه درب باغی به همراه تصاویری زیبا از انواع درب های باغی را معرفی خواهیم کرد. علاوه بر معرفی انواع درب باغ شما را با نحوه ساخت و رنگ درب باغی آشنا خواهیم کرد.

 

درب باغی فرفورژه

یکی از گزینه های اولیه با توجه به مقایسه شکل زیبا و قیمت مناسب درب باغی فرفورژه است. درب باغ فرفورژه را میتوان در دسته درب های باغی لوکس قرار داد. درب باغ فرفورژه در دو شکل ساخته میشود. این امکان وجود دارد که شما در کنار خیابان های منتهی به باغستان ها و ویلاها آهنگری هایی را دیده باشید که انواع درب باغی فرفورژه را در طرح ها و مدل های مختلف تولید و به صورت رنگ آمیزی شده در کنار خیابان به معرض نمایش گذاشته باشند. در عین حال نمونه همین درب های باغی فرفورژه را در کارخانه های معتبر مبینید. این درب ها همان دو نوع درب فرفورژه باغی هستند.

درب باغی فرفورژه آهنگری و درب باغی فرفورژه کارخانه ای دو نوع مختلف درب های فرفورژه باغی هستند

درب باغ
در باغ چوبی، درب باغی مدرن

قیمت درب باغی فرفورژه

قیمت بیشتر درب های باغی با توجه به وزن مشخص میشود. در زمان ساخت برخی از درب های باغی امکان سبک سازی وجود ندارد و هر گونه سبک سازی منجر به صدمه و آسیب در شاکله اصلی درب میشود. برخی از درب های باغی هم در زمان طراحی اولیه سبک طراحی شده اند و قطعات بکار رفته در درب از ابتدا بر مبنای سبک ساخته شده است.

قیمت درب باغی فرفورژه بستگی به نوع مواد اولیه و وزن درب فرفورژه بستگی دارد.

درب باغی لیزری (درب باغی سی انسی)

درب باغی لیزری و درب باغ سی انسی را میتوان یک نمونه درب باغی مدرن یا نمونه یک درب باغی ساده و شیک دانست. استفاده از طرح های ساده و زیبا با رنگ های متنوع سبب شده است، تا این نوع و مدل درب باغی برای افرادی که به دنبال سبک های مدرن و امروزی هستند از این درب استقبال زیادی داشته باشند. در این نوع از نمونه درب باغی استفاده از برش های لیزری سبب شده است تا کیفیت این نوع از درب ها بسیار بالا و عالی باشد. از این نوع از درب باغ بیشتر برای باغ هایی که تمایل دارند داخل باغ دیده نشود استفاده میشود. درب لیزری یا همان درب های سی ان سی با طرح درب درختی از درب های مطرح در این زمینه است.

 

زیبایی و تنوع درب باغ (زیبایی و تنوع درب باغی)

همانگونه که اشاره شد تنوع بالایی از درب های باغی ساخته شده است .ساخت و رنگ آمیزی درب باغی نیاز به تبحر و در اختیارداشتن تجهیزات و تکنولوژي روز دنیا است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یک درب چوبی زیبا با رنگ عالی را دیده اید و زمانی که از نزدیک درب را  لمس کرده اید متوجه شده اید که درب کلا فلزی است و فقط رنگ درب چوبی را دارد. درب های باغی فلزی طرح چوب مدت ها است که تولید میشود، متریال مورد استفاده در این درب ها معمولا ورق های خم خورده و یا پروفیل های با عرض 8 سانت است که توسط استاد کاران نقاش به صورت ماهرانه رنگ چوب خورده اند. استفاده از درب های فلزی برای باغ ها محاسن بسیاری دارد. مقاومت بالا در مقابل رطوبت و گرما ، قیمت مناسب به نسبت درب های چوبی باغی و امنیت از ویژگی های درب های باغی است. در باغ ها معمولا با دو طیف از خریدارن مواجه هستیم قیمت درب پارکینگ برای برخی  اولویت دارد و برخی از مهندسین سعی میکنند که درب ماشین رو را متناسب با نما انتخاب کنند. معمولا افرادی که هم زیبایی و هم متناسب با نما اقدام به ساخت درب پارکینگ باغی مینمایند در طول زمان خرسند تر از دیگران هستند.

درب باغ لیزری 

از محصولات به روز صانع متال درب های باغی لیزری است. استفاده از طرح های متنوع که در آنها از مناظر و درختان الگو برداری شده است در این نوع از درب های باغی استفاده میشود. قیمت درب باغی لیزری به نصبت سایر درب های باغی مناسب تر است. حمل و نقل و نصب سریع از دیگر مزایای این محصولات این درب ها به شمار میرود. بسیاری از افراد به دنبال یک درب باغ ارزان هستند، این گونه از درب ها بهترین گزینه به عنوان یک درب باغی ارزان و سیک محسوب میشود. برای این که قیمت درب باغ ارزان تر شود میتوانید درب باغ قدیمی را با درب باغ جدید تعویض کنید. در زمان تعویض درب باغی جدید گروه صانع متال درب قدیمی شما را با قیمت مناسب خریداری کرده و بدین ترتیب شما میتوانید با صرف هزینه کم تر، درب باغی جدید را جایگزین درب باغ قدیمی کنید.

درب باغ ساده

در مورد باغ هایی که تازه ساخته میشوند یا مجوز های ساخت و نصب درب را ندارند معمولا از درب های باغی ساده استفاده میشود. این گونه از درب ها را میتوان نوعی فریم انتظار یا یک درب باغ ساده تلقی کرد. نوع دیگر از درب باغ ساده نیز وجود دارد که با استفاده از پروفیل و ورق های فلزی بدون طرح و به صورت یک درب ساده ساخته و نصب میشود. اگر در ساخت درب باغی ساده دقت کافی شود امنیت این گونه از درب ها بسیار میتواند موثر باشد.

درب باغ مدرن

امروزه بسیاری از سازه ها در سبک مدرن طراحی و اجرا میشود با توجه به این حقیقت تولید کنندگان درب در زمیته طراحی و ساخت درب باغ مدرن فعالیت زیادی دارند. انواع درب باغی مدرن در طرح های مختلف و متنوع طراحی و تولید شده است. درب باغ مدرن دارای خصوصیات بسیاری است. به صورت کلی هر آنچه که از جهت امنیت، زیبایی، قیمت مناسب و …. در یک درب باغی نیاز است را میتوانید در یک درب باغی مشاهده کنید. تنوع بالا و امکان رنگ پذیری درب مدرن باغی سبب شده تا این نوع درب باغی جایگاه خاصی داشته باشد.

 

 

 

مطالب مرتبط
1 دقیقه

درب ویلا

مصطفی موسوی

درب ویلا – برترین تصاویر درب ویلایی جدید – قیمت درب ویلایی در میان تمام ساختمان ها و سازه ها، ویلا ها آن دسته از سازه های ساختمانی محسوب میشوند که در کلیه مراحل از طراحی  گرفته تا ساخت تلاش میشود تا حد امکان از بهترین طرح ها و مواد اولیه استفاده شود. تاثیر درب […]

درب پارکینگ 1 دقیقه

درب پارکینگ- فروش انواع درب پارکینگ

مصطفی موسوی

درب پارکینگ_ فروش انواع درب پارکینگ درب پارکینگ یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین بخش های ساختمان در بخش نما به شمار میرود. اگر کمی به اطراف خود دقت داشته باشید متوجه خواهید شد که طی چند سال گذشته انواع مختلفی از درب پارکینگ بر روی ساختمان ها نصب شده است. همزمان با […]

3.8 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ابراهیم برقراری
ابراهیم برقراری
5 ماه ها قبل

سلام
یکی از نمونه درب های باغی که در سایت وجود دارد را من پسندیدم ، آیا امکان دارد که درب باغی مورد نظر را به صورت رنگ نشده ارسال کنید و بعد از تکمیل ویلا درب را رنگ آمیزی کنید . مکان باغ ویلایی ما در کرج ،خوشنام است .

صانع متال
ادمین
صانع متال (@sanemetal)
5 ماه ها قبل

سلام
جناب آقای برقراری در مورد درب باغی بهترین کاری که ما در گروه تولیدی صانع متال انجام میدهیم استفاده از فریم انتظار است. بدین طریق که چهار چوب ابتدا ارسال میشود تا شما بتوانید بخش نما را کار کنید تا درب باغ شما هم در زمان مقرر ارسال شود. امکانات رنگ کوره ای در کارخانه وجود دارد و بدین شکل نیست که رنگ کوره ای در محل امکان انجام داشته باشد . درب باغ شما داخل نایلون ارسال میشود و اگر هم تمایل دارید تا کار شما در محل رنگ آمیزی شود میتوانید در خواست نمایید تا در قرار داد تان ذکر شود که درب در محل پروژه رنگ آمیزی شود.

احمد
احمد
5 ماه ها قبل

سلام خسته نباشید
جناب سوال داشتم راجع به این که درب باغ چه ابعادی کار کنیم که استاندارد باشه و چه مراحلی باید طی بشه که از نظر فنی به طور صحیح اجرا بشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

3
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x