مشاوره و بازدید رایگان همین الان تماس بگیرید

درب فرفورژه_ قیمت درب فرفورژه

در طی یک دهه اخیر صنعت ایران پیشرفت بسیار زیادی در بخش طراحی و ساخت انواع درب فلزی به خصوص درب فرفورژه نموده است. استفاده از طرح ها و قطعات بسیار زیبا که عمدتا از طبیعت الگو گرفته اند سبب شده تا درب فرفورژه به یکی از گزینه های اول به عنوان درب ورودی ساختمان و درب ویلا تبدیل شود. در شروع استفاده از قطعات فرفورژه بر روی درب ها تصور همگانی بر این بود که از این نوع درب به عنوان درب فرفورژه ویلایی یا درب فرفورژه باغی بیشتر میتوان استفاده کرد.

 امروزه با توجه به تغییرات مهندسی ساختمان از انواع درب فرفورژه علاوه بر استفاده به عنوان یک درب ویلایی جدید  برای ساختمان های مسکونی ، اداری و تمام ساختمان ها استفاده میشود. زیبایی و ماندگار بودن در کنار امنیت و استحکام بالای درب های فرفورژه از مزایای این درب های زیبا به شمار میروند. اگر قصد خرید درب  فرفورژه را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

برای آشنایی با انواع درب فرفورژه نیاز است تا با برخی از مفاهیم و واژه ها ی پر کاربرد در بخش فرفورژه آشنا شوید تا بتوانید انتخاب بهتری در زمان خرید داشته باشید. چنانچه فرصت یا وقت کافی برای خواندن و تحقیق ندارید میتوانید به صورت حضوری یا تلفنی از مشاوران و متخصصین گروه تولیدی صانع متال استفاده کنید. تنها با یک تماس از ابتدا تا انتهای پروژه ما در کنار شما خواهیم بود. راه های دسترسی به کارخانه صانع متال در ساعات اداری شماره تلفن های 56586755-021 _  56586756-021 و شماره تلفن همراه 09123403540 در تمام ساعات در خدمت شما سروران گرامی هستند. کلیه امور مشاوره، بازدید و اندازه گیری به صورت رایگان انجام میشود.

درب فرفورژه  همانند سایر درب های دیگر در سبک های اصلی مانند مدرن، کلاسیک و درب لوکس طراحی و تولید میشوند. ابتدا باید بدانید که فرفورژه چیست. فرفورژه قطعات فلزی فولادی است که با استفاده از سیستم ریخته گری و ذوب فلزات تولید میشود . قطعات بزرگ و کوچک برجسته  فرفورژه  که اهمیت بسیار زیادی در بخش ساخت درب های فلزی دارند به این روش تولید میشوند. این قطعات فرفورژه دوام و کیفیت بسیار بالایی دارند. از درب فرفورژه در بخش های مختلف استفاده میشوند .در ادامه  به نحوه  خرید و قیمت درب پارکینگ فرفورژه خواهیم پرداخت .

درب الیزه 

درب پیچک

قیمت درب فرفورژه

در تعیین قیمت درب فرفورژه عوامل مختلفی دخیل هستند که مهم ترین آنها میزان استفاده از قطعات فرفورژه در یک درب است . درب های فرفورژه از نظر قیمت گذاری به دو دسته تقسیم بندی میشوند. درب فرفورژه شرکتی و سبک سازی شده  و درب های اورجینال و اصلی که به صورت دست ساز در شرکت ها طراحی و ساخته میشوند. درب های سبک سازی شده یا درب فرفورژه ارزان قیمت با توجه به ضخامت کم پروفیل های بکار رفته در درب، به عنوان درب پارکینگ ساختمان توصیه نمی‌شود.

قیمت درب فرفورژه سبک سازی شده

قیمت درب فرفورژه لوکس و اورجینال

درب فرفورژه از نظر کاربری به چند دسته اصلی تقسیم میشوند. گروه تولیدی صانع متال برای اینکه بتواند به صورت کامل نیاز سازندگان و طراحان ساختمان ها را رفع نمایند انواع درب های فرفورژه را به جهت کاربری طراحی کرده اند که عبارتند از:

درب فرفورژه تک لنگه ( درب یک لنگه فرفورژه)

درب فرفورژه دو لنگه (درب دو لنگه فرفورژه)

درب فرفورژه ریلی  ( در فرفورژه ریلی)

انواع درب فرفورژه از نظر طراحی عبارتند از :

درب فرفورژه پارکینگ ساختمان

درب فرفورژه نفر رو

درب حیاط فرفورژه (درب حیاطی فرفورژه)

درب لابی فرفورژه

درب فرفورژه ویلای

 

 

 

درب تک لنگه فرفورژه :

در ساختمان هایی که دارای پارکینگ هایی طبقاتی هستند که نیاز است درب به یک سمت باز شود از درب های فرفورژه تک لنگه استفاده میشود. درب آهنی حیاط تک لنگه که با قطعات فرفورژه ساخته میشود  از نظر شکل ظاهری و امنیت بسیار زیبا و قابل اطمینان است. درب تک لنگه فرفورژه از نظر رنگ آمیزی نیز بسیار زیبا تر و قابلیت رنگ پذیری بیشتری دارد. نمای ساختمان با انواع درب های تک لنگه متفاوت تر خواهد بود.  در ساخت انواع درب های تک لنگه فرفورژه باید دقت کنید که از لولاهای بلبرینگی و مقاوم استفاده کنید. گروه تولیدی صانع متال از لولاهای بلبرینگی سفارشی استفاده میکند که 5 سانت دور لولا بوده و پین های داخلی توسط 3 بلبرینگ سبب میشود تا درب تک لنگه فرفورژه  به راحتی باز و بسته شود. 

قیمت درب های تک لنگه فرفورژه با سایر درب ها  تفاوتی ندارد . در درب های تک لنگه فرفورژه ای ( درب یک لنگه فرفورژه) که از یک سمت لولا میشوند دوام درب به دلیل ساختار یک تکه چهار چوب بیشتر از درب های دو لنگه  است . اگر محدودیتی در محل پارکینگ و فضای داخلی ساختمان ندارید در ساختمان های جنوبی بهتر است از درب های فرفورژه ریلی استفاده کنید. 

درب دو لنگه فرفورژه: یکی از مرسوم ترین انواع درب که در ایران کاربرد فراوانی دارد درب دو لنگه است. در همین راستا گروه های تولید کننده درب های فرفورژه نیز انواع مختلفی از درب دو لنگه را با قطعات فرفورژه طراحی و تولید کرده اند. انواع مختلفی از درب دو لنگه فرفورژه دئر طی سالیان گذشته طراحی و روانه بازار شده است. استفاده از درب دو لنگه برای ساختمان های شمالی و تاج دار بیشتر توصیه میشود. برای ساختمان هایی که از درب های تاج دار استفاده میکنند انواع طرح ها و تدابیری اندیشیده شده است تا هم نما و هم ارتفاع برای عبور ماشین های باری هم زمان رعایت شود. تنها با یک تماس میتوانید از مشاوره تخصصی برای طراحی و تولید انواع دربهای دو لنگه فرفورژه بهره مند شوید. 

درب فرفورژه
درب فرفورژه لوکس_ درب فرفورژه زیبا
درب فلزی فرفورژه
درب فلزی ساختمان ، درب فرفورژه طلایی
درب فرفورژه صانع
درب لوکس فرفورژه _ نمونه درب فرفورژه زیبا
طرح جدید درب فرفورژه
طراحی درب فرفورژه دستساز
در فرفورژه ساختمان جنوبی
درب جنوبی ساختمان _ درب دسته گل جنوبی

درب فرفورژه الیزه طرح جدید
درب فرفورژه جدید الیزه _ درب فرفورژه زیبا_ درب لوکس

درب الیزه _ زیبا ترین درب فرفورژه 

از زیبا ترین درب های فرفورژه که در ایران باز سازی شده است درب الیزه است. زیبایی درب الیزه بدین دلیل است که نمونه ابتدایی آن از روی دری کاخ الیزه است که یک درب بزرگ و با شکوه است. از خصوصیات این درب داشتن یک تاج زیبا و بزرگ در قسمت بالای درب است. خم های زیبا که از کناره ها به سمت وسط کشیده شده است در وسط دارای دو گوشواره نیم دایره مانند است که همانند شاخه های یک درخت در باد در حال پیچش است. قطعات پیچ دار فرفورژه شکوه خاصی به این درب داده است. درب الیزه که در ایران تولید میشود جایگاه خاصی در بین خریداران دارد. گروه تولیدی صانع متال توانسته است با کار بر روی طرح درب الیزه، یکی از بهترین و زیبا ترین درب های فرفورژه جهان را ثبت نموده است. از نمونه های تولید شده ما درب الیزه سفارت ایران در سوئد، درب الیزه اربیل کردستان، درب الیزه شرکت فلوت خاورمیانه از نمونه های درب الیزه ساخته شده در گروه تولیدی صانع متال است. 

درب فرفورژه ارغوان
درب فرفورژه ارغوان_ درب فرفورژه تک لنگه_ درب فرفورژه حیاطی
درب فرفورژه حیاط
درب فرفورژه حیاطی _ درب فرفورژه فلزی_ عکس درب فرفورژه لوکس
درب فرفورژه دو لنگه
درب فرفورژه دولنگه ساختمانی _ درب فرفورژه مشکی طلایی
درب فرفورژه لوکس
درب فرفورژه طرح دسته گل _ درب فرفورژه لوکس _ درب فرفورژه زیبا
درب فرفورژه لیزری
درب فرفورژه طرح لیزری _ درب ویلایی فرفورژه
درب فرفورژه جدید
درب فرفورژه حیاط ساختمان _ درب فرفورژه طرح جدید
درب فرفورژه صانع
درب فرفورژه حیاطی _ درب فرفورژه هشتمین نور _ درب فرفورژه دست ساز
درب الیزه
درب  لاکچری فرفورژه_ بهترین درب های فرفورژه _ درب فرفورژه ویلا
درب فرفورژه خورشید
درب فرفورژه زیبا_ درب فلزی فرفورژه_ درب فرفورژه ثامن_درب فرفورژه ویلایی
درب فرفورژه ثامن
درب  دسته گل فرفورژه _ درب لوکس فرفورژه

درب فرفورژه ریلی

درب های فرفورژه ریلی اولین انتخاب برای ساختمان هایی است که محدودیت فضا در بخش پارکینگ دارند. در ساختمان هایی که دارای پارکینگ طبقاتی هستند درب های دو لنگه مانعی برای عبور وسایل نقلیه به داخل محسوب میشوند، به همین دلیل است که در ساختمان هایی که به این شکل ساخته شده اند از درب فرفورژه ریلی استفاده میشود. درب های فرفورژه ریلی علاوه بر این که دارای استحکام بالایی هستند، از استهلاک کمتری به نصبت درب های بازویی برخوردار هستند. 

مطالب مرتبط
1 دقیقه

درب ویلا

مصطفی موسوی

درب ویلا – برترین تصاویر درب ویلایی جدید – قیمت درب ویلایی در میان تمام ساختمان ها و سازه ها، ویلا ها آن دسته از سازه های ساختمانی محسوب میشوند که در کلیه مراحل از طراحی  گرفته تا ساخت تلاش میشود تا حد امکان از بهترین طرح ها و مواد اولیه استفاده شود. تاثیر درب […]

درب پارکینگ 1 دقیقه

درب پارکینگ- فروش انواع درب پارکینگ

مصطفی موسوی

درب پارکینگ_ فروش انواع درب پارکینگ درب پارکینگ یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین بخش های ساختمان در بخش نما به شمار میرود. اگر کمی به اطراف خود دقت داشته باشید متوجه خواهید شد که طی چند سال گذشته انواع مختلفی از درب پارکینگ بر روی ساختمان ها نصب شده است. همزمان با […]

5 4 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
امیر علی
امیر علی
5 ماه ها قبل

انواع درب فرفورژه شما را دیدم، بسیار عالی است من یک نمونه عکس درب فرفورژه را در اینترنت دیدم که در ایران وجود ندارد. شما می‌توانید عین همین درب را برای من بسازید. تصاویر درب فرفورژه را برایتان ارسال کردم

گروه تولیدیه صانع متال
ویرایشگر
5 ماه ها قبل
پاسخ به  امیر علی

سلام جناب امیر علی
در مورد درب فرفورژه بیشتر طرح های موجود در ایران از روی تصاویر درب فرفورژه خارجی ساخته شده است. سال گذشته ما در گروه تولیدی صانع متال چهار مدل از نمونه های خارجی را باز سازی کرده ایم . بهترین مدل درب فرفورژه در ایران که همان درب الیزه است از روی نمونه ساخته شده ترک است. ما با توجه به امکانات پیشرفته سی ان سی و ریخته گری، عین نمونه تصویر درب فرفورژه شما را تولید خواهیم کرد. ضمنا در صورت تمایل برخی از نقاط را هم می‌توانیم بهینه سازی کنیم.

2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x