مشاوره و بازدید رایگان همین الان تماس بگیرید

درب لیزری- درب cnc-قیمت درب لیزری

آشنایی با درب لیزری

درب لیزری یکی از انواع درب فلزی محسوب میشود که با استفاده از تکنولوژی برش لیزری تولید میشود. همواره یکی از چالش های جدی در بخش درب های فلزی ساختمان استفاده از ورق های فلزی یا پلی کربنات به عنوان پوشش داخلی درب است. این مورد علاوه بر این که شکل و طرح درب را دچار چالش جدی می‌کرد در قیمت درب تاثیر گذار است. در همین راستا و با توجه به رفع نیاز خریداران گروه تولیدی صانع متال ساخت محصولات با کیفیت و ایمن لیزری را از سال 1390 شروع کرده است. مقرون به صرفه بودن، داشتن امنیت بالا به دلیل یکپارچه بودن، تنوع بالا و عدم محدودیت در طراحی از بارز ترین مزایای درب های فلزی لیزری صانع متال است.

انواع درب فلزی لیزری

در طی چند سال گذشته انواع مختلفی از درب فلزی لیزری طراحی و تولید شده است. بیش از 200 مدل از درب طرح دار فلزی لیزری در مجموعه صانع متال تولید میشود. درب لیزری در چند دسته اصلی تولید میشود که عبارتند از:

  • درب لیزری پارکینگ
  • درب لیزری نفر رو
  • درب لیزری حیاط
  • درب فلزی لیزری ورودی آپارتمان ها و اتاق ها
  • درب لیزری ویلا ها و باغ ها
  • درب لیزری هال و پذیرایی
  • درب لیزری لابی

 

تمامی طرح ها و مدل های درب لیزری که در بالا به آنها اشاره شد در سبک های اصلی مدرن، کلاسیک و لوکس تولید میشود. درب پارکینگ cnc و لیزری به دلیل قیمت مناسب نسبت به سایر درب های پارکینگ بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.  در کنار درب های پارکینگ، انواع درب های ورودی و نفر رو نیز در همان شکل و طرح تولید میشود. از محاسن دستگاه های برش لیزر امکان طراحی سایر بخش های مورد نیاز ساختمان مانند پنجره و نرده راه پله و درب های لابی و ورودی بدون محدودیت در هر گونه ابعادی است.

نکاتی گه قبل از خرید درب لیزری باید به آنها دقت کنید.

در زمان خرید با توجه به ابعاد، ضخامت ورق مشخص میشود. معمولا به صورت استاندارد در درب پارکینگ cnc با عرض 3 متر و ارتفاع 2/5 تا 3 متر از ورق های فلزی با ضخامت 3 تا 4 میلیمتر استفاده میشود. چنانچه درب ساختمان شما شمالی الست ضخامت ورق را به 5 الی 7 میل افزایش دهید.

رنگ درب های لیزری و درب cnc  بهتر است از نوع کوره ای و الکترو استاتیک باشد. با توجه به این حقیقت که عمر درب فلزی لیزری برابر با عمر ساختمان است سعی کنید که از درب های ضمانت دار رنگ شده خریداری نمایید.

قفل برقی و لولای درب های لیزری نقاط حساس درب محسوب میشوند. معمولا در درب های جدید لیزری از لولای سه پارچه بلبرینگی استفاده میشود. نوع قفل درب را هم حتما میتوانید در زمان خرید سوال کرده و در مورد نوع قفل درب های طرح دار لیزری تحقیق کنید. مجموعه تولیدی صانع متال از بهترین و با کیفیت ترین قفل های یو تاب و سیز ایتالیا استفاده میکند. ضمانت و خدمات بعد از فروش قفل به عهده  کارخانه تولید کننده است.

در صورت نیاز و درخواست مشتری برای استفاده از شیشه در درب، دقت نمایید که جنس شیشه حتما باید نشکن باشد. در کنار این که شیشه نشکن باشد برای زیبایی بیشتر درب لیزری میتوانید از شیشه های رفلکس هم استفاده کنید.

قیمت درب فلزی لیزری(قیمت درب فلزی cnc)

عوامل مختلفی در قیمت درب طرح دار لیزری تاثیر گذار هستند. جنس ورق به همراه ضخامت آن، نوع و پوشش رنگ، ابزار و یراق مانند قفل و جک برفی از مهم ترین عوامل موثر در قیمت درب فلزی سی انسی می باشند.

ساخت درب لیزری

ساخت درب فلزی شرکتی به صورت استاندارد است. در ساخت درب های لیزری از ورق های فولادی 3 تا 6 میل استفاده میشود. شکل و طرح درب در انتخاب ضخامت ورق تاثیر زیادی دارد. برخی از مدل ها به خصوص طرح های ساختمان های جنوبی که داخل چهارچوب قرار میگیرد را میتوان با ورق های 3 میل تولید کرد. در درب های لیزری شمالی یا درب لیزری باغی با وجه به این که اکثر طرح ها دارای تاج هستند بهتر است از ورق های با ضخامت 5 تا 6 میل استفاده شود. ساخت درب لیزری در گروه تولیدی صانع متال با برش های لیزری به صورت منظم و دقیق انجام میشود. برش های لیزری با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام میشود. 

درب لیزری پارکینگ :

درب های لیزری یکی از بهترین گزینه ها به عنوان درب پارکینگ ساختمان محسوب میشود. سبک بودن، سرعت ساخت بالا و رنگ پذیری سبب شده است تا از انواع درب لیزری به عنوان یک درب پارکینگی با قیمت مناسب استفاده شود. درب لیزری پارکینگی در نما تاثیر زیادی دارد که با توجه به رفع محدودیت در طراحی خریداران میتوانند بدون هیچ گونه محدودیتی از انواع مختلف درب لیزری استفاده کنند. 

درب لیزری نفر رو :

درب های نفر رو که با لیزر ساخته میشوند بسیار سبک و مقاوم هستند. طرح های کلاسیک ، مدرن و لوکس را به سادگی میتوان بر روی ورق های لیزری اجرا کرد. درب های لیزری نفر رو  را میتوان در طرح های مختلف اجرا کرد. دستگاه های برش لیزری کمک شایانی به ساخت درب فرفورژه نموده است. در این روش شکل مورد نظر به دستگاه برش داده میشود و دستگاه برش cnc عینم طرح را اجرا میکند. 

درب لیزری حیاط :

اگر بخواهیم ملاک های انتخاب برای درب لیزری به عنوان یک درب حیاط را بررسی کنیم به معیار هایی مانند زیبایی، سبک بودن، امنیت و قیمت مناسب درب لیزری حیاط خواهیم رسید. درب های لیزری حیاط با توجه به این که استاندارد ترین و به روز ترین درب های حیاطی محسوب میشوند از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. این محصول به عنوان یک درب حیاط شاید بهترین انتخاب باشد. رنگ درب لیزری حیاط ساختمان با توجه به سلیقه خریداران انجام میشود و هیچ گونه محدودیتی در رنگ آمیزی درب لیزری وجود ندارد.

درب فلزی لیزری:

در بین تمام درب های فلزی، درب لیزری یک گزینه بسیار مناسب متوسط به بالا است. عموما شکل درب های لیزری در سبک مدرن و کلاسیک است. ضخامت ورق درب های فلزی بین 3 تا 6 میلیمتر است. رنگ درب لیزری از نوع کوره ای و الکترو استاتیک است. تنوع رنگ درب های لیزری بسیار بالا است. 

درب لیزری ویلایی:

ایجاد طرح های زیبا مانند حک نقش درختان بر روی ورق ها، ایجاد یک صحنه زیبا مانند تصاویر گل ها یکی از بزرگترین مشکلاتی بود که در ساخت درب ویلایی وجود داشت. هنوز هم هستند افرادی که تمایل دارند ابتدای نام خودشان و یا همسرشان روی درب یا نرده حک شود، وجود دستگاه های برش لیزری کمک کرده تا هر گونه لوگو یا نام افراد به سادگی روی درب لیزری به صورت برجسته یا صاف نقش ببندند. درب های ویلایی معمولا درب های با شکوهی هستند. درب لیزری ویلایی شکوه و عظمت را به درب های ویلایی ارمغان آورده است. 

درب لیزری هال :

درب لیزر لابی- درب لیزری لابی:

درب لیزری
طرح درب لیزری_ درب سی ان سی
درب لیزری حیاط
درب حیاط لیزری _درب لیزری حیاط ساختمان
درب لیزری باغ
درب برش لیزری ویلا _ درب لیزری درخت _ درب لیزری باغ
درب ورودی سی ان سی
درب نفر رو سی ان سی
درب طرح گل لیزری
درب لیزری گل دار _ درب زیبای لیزری
درب لابی لیزری
درب آهنی لیزری _( درب ورودی لیزری
درب طرح لیزری فرفورژه
درب سی ان سی طرح فرفورژه
درب پارکینگ CNC
درب پارکینگ cnc
مدل درب لیزری سی ان سی
درب لیزری 4 لنگه
درب لیزری ساختمان
درب ساختمان لیزری_ درب لیزری تلار
درب سی ان سی پارکینگ
درب سی ان سی ساختمان

 

مطالب مرتبط
درب فرفورژه 1 دقیقه

درب فرفورژه

مصطفی موسوی

درب فرفورژه_ قیمت درب فرفورژه در طی یک دهه اخیر صنعت ایران پیشرفت بسیار زیادی در بخش طراحی و ساخت انواع درب فلزی به خصوص درب فرفورژه نموده است. استفاده از طرح ها و قطعات بسیار زیبا که عمدتا از طبیعت الگو گرفته اند سبب شده تا درب فرفورژه به یکی از گزینه های اول […]

1 دقیقه

درب فلزی – نسل جدید درب فلزی –قیمت درب های فلزی

مصطفی موسوی

درب فلزی به دلیل استحکام و ایمن بودن همواره بهترین گزینه برای درب ورودی ساختمان ها میباشد.  انواع مختلف درب فلزی با توجه به سلیقه و قدرت خرید جامعه در گروه تولیدی صانع متال  طراحی و تولید می شود. انواع درب فلزی ماشین رو، درب فلزی پارکینگ، درب فلزی حیاط، درب فلزی نفر رو به […]

4.3 6 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
صادق مهری
صادق مهری
5 ماه ها قبل

برای عراق هم درب لیزری با طرح درخت میتوانید تولید کنید. با توجه به این که قیمت درب لیزری در عراق رقابتی است میتوانید با ورق ۱/۸ میل طرح درب لیزری را تولید کنید.

گروه تولیدیه صانع متال
ویرایشگر
5 ماه ها قبل
پاسخ به  صادق مهری

سلام جناب آقای مهری در مورد درب لیزری انواع مختلفی از درب لیزری با طرح چوب طراحی شده است که میتوانید نمونه درب های لیزری را در سایت ما مشاهده کنید. از سال 1385 صادرات انواع درب لیزری و درب فرفورژه به عراق، توسط گروه تولیدی صانع متال انجام میشود. در شهر های بغداد، کربلا، نجف اشرف، منظریه نمایندگی فعال داریم اگر تمایل به همکاری با نمایندگی های ما را دارید میتوانید با شماره مستقیم بغداد 07707899169 تماس گرفته و سفالرش خود را ثبت کرده و بعد از وصول درب های لیزری در بغداد وجه را واریز نمایید.

رسول محققی
رسول محققی
4 ماه ها قبل

سلام
درب لیزری با طول استاندارد و ارتفاع۲۴۰ رو چند محاسبه میکنید.

رسول محققی
رسول محققی
4 ماه ها قبل

درب لیزری با طرح درخت را در طول ۴/۵ متر و ارتفاع ۳متر را با چه ورقی تولید می‌کنید، از داخل این شکاف های پایین که کسی عبور نمیتونه بکنه. قیمت رو هم اگه امکان داره بفرستید.

4
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x