مشاوره و بازدید رایگان همین الان تماس بگیرید

درب پارکینگ- فروش انواع درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب پارکینگ_ فروش انواع درب پارکینگ

درب پارکینگ یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین بخش های ساختمان در بخش نما به شمار میرود. اگر کمی به اطراف خود دقت داشته باشید متوجه خواهید شد که طی چند سال گذشته انواع مختلفی از درب پارکینگ بر روی ساختمان ها نصب شده است. همزمان با پیشرفت صنعت ساختمان، تقاضا برای درب پارکینگ جدید هم در سبک های مختلف افزایش یافته است. برای انتخاب یک درب پارکینگ نیاز است تا با انواع درب پارکینگ آشنایی داشته باشید. مجموعه صانع متال همزمان به ساخت ساختمان های مهندسی ساز و جدید، انواع درب پارکینگ را در سبک های مختلف طراحی و تولید کرده است.

انواع درب پارکینگ

انواع درب پارکینگ به شدت به طرح و نمای ساختمان بستگی دارد. درب پارکینگ به جهت سبک و طرح به سه دسته اصلی تقسیم میشود.

درب پارکینگ مدرن

درب پارکینگ کلاسیک

درب پارکینگ لوکس

نوع کاربری و محل نصب درب پارکینگ نیز یکی از مهم ترین موارد در زمان خرید درب پارکینگ به شمار میرود. فضای داخلی ساختمان که درب به سمت آن باز میشود میتواند در انتخاب درب تاثیر گذار باشد.  ما در مجموعه صانع متال تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا با توجه به طراحی و نوع کاربری درب پارکینگ تنوع بالایی از محصولات را داشته باشیم. استفاده از قطعات فرفورژه و لیزری در تمام سبک ها به شدت افزایش یافته است. کیفیت قطعات فرفورژه و طرح دار CNC در گروه استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و دستگاه های به روز، ریخته گری و برش کامپیوتری است. گروه تولیدی صانع متال با در اختیار داشتن تیم طراحی با تجربه و کارآمد مجموعه ای از درب های جدید و زیبا را با استفاده از مواد اولیه مختلف طراحی و تولید کرده است. انواع درب پارکینگ از نظر کاربری عبارتند از :

درب پارکینگ ریلی

درب پارکینگ لولایی

درب پارکینگ کرکره ای

درب پارکینگ تا شو

با توجه به محل نصب درب و اماکن وجود محدودیت در استفاده از درب پارکینگ، میتوان یکی از روش ها باز و بسته شدن را برای درب پارکینگ ساختمان خود انتخاب کنید. درب پارکینگ مدرن را میتوان بدون محدودیت از نظر کاربری انتخاب نمود.

درب پارکینگ الیزه
درب پارکینگ الیزه لوکس

انواع درب پارکینگ ریلی

چنانچه فضای داخلی ساختمان شما زیاد نیست و یا این که درب پارکینگ ساختمان شما از نظر معماری به گونه ای طراحی شده است که درب بر روی سراشیبی قرار میگیرد، درب پارکینگ ریلی گزینه مناسبی برای ساختمان شما محسوب میشود. درب های اتوماتیک ریلی معمولا به عنوان در ورودی کارخانه ها، انبارها و پارکینگ های خاص استفاده میشود. کم صدا بودن، زیبایی و استفاده حداکثری و بهینه از فضای پارکینگ از مزایای استفاده از درب پارکینگ ریلی محسوب میشود. باید در نظر داشته باشید که در صورتی میتوانید از درب ریلی استفاده کنید که فضایی معادل با طول درب در کنار داشته باشید.

درب پارکینگ حیاط ساختمان
درب پارکینگ جنوبی

قیمت درب پارکینگ ریلی

قیمت درب پارکینگ ریلی با توجه به ابعاد و وزن درب مشخص میشود. دربهای ریلی میبایست در یک چهار چوب و فریم بسته ساخته شوند و به همین دلیل میتوان این نوع از درب پارکینگ را در قیمت های مختلف تولید کرد.

درب فرفورژه ویلایی
درب پارکینگ ویلایی – درب پارکینگ فرفورژه ویلایی

درب پارکینگ لولایی:

درب های پارکینگ لولایی را میتوان یکی از پرکار بردی ترین انواع درب پارکینگ نامید. با مدرن شدن ساختمان های ساخته شده درب های لولای نیز پیشرفت چشمگیری داشته اند. درب پارکینگ لولایی در تمام سبک ها و مدل ها قابل استفاده است. از درب پارکینگ لولایی بیشتر در ساختمان های مسکونی،ساختمان های ویلایی و حیاط دار استفاده میشود. انواع درب پارکینگ لولایی اتوماتیک در دو نوع ساخته میشود

"<yoastmark

درب لولایی تک لنگه

 درب های لولایی تک لنگه شامل یک درب متحرک است که در زاویه 90 درجه باز و بسته میشود. برای باز و بسته کردن درب پارکینگ تک لنگه از جک های الکترومکانیکی استفاده میشود. از درب پارکینگی تک لنگه برای ساختمان هایی که دارای رمپ فوقانی دارند استفاده میشود. درب پارکینگ تک لنگه از نظر امنیت و زیبایی به مراتب بهتر از سایر درب ها است. تنها ایرادی که بر ری پارکینگی تک لنگه وارد است سنگین شدن درب و نیاز به استفاده از جک های با قیمت بالاتر است.  تصویر درب فرفورژه الیزه را در ادامه مبینید. 

درب پارکینگ
درب پارکینگ الیزه – نمونه درب پارکینگ در اربیل عراق

درب لولایی دو لنگه

درب های پارکینگی بیشتر ساختمان های مسکونی به صورت دولنگه ساخته میشود. درب های پارکینگ دو لنگه، از دو درب متحرک ساخته میشود که هر کدام به یک سمت به دیواره لولا شده اند. درب پارکینگ دو لنگه پر مصرف ترین نوع درب پارکینگ در ایران محسوب میشود. قیمت و دوام جک های درب پارکینگی دو لنگه مناسب و مقاوم تر از سایر انواع درب پارکینگی به شمار میرود. 

درب پارکینگ چوبی
درب پارکینگ طرح چوب، درب پارکینگ چوبی

درب پارکینگ کرکره ای :

از انواع درب پارکینگ ساختمان که طی چند سال گذشته استفاده از آن رواج پیدا کرده است درب های پارکینگی کر کره ای است. امنیت درب های کرکره ای به دلیل شکل ساخت و مواد بکار رفته در تولید بسیار پایین است. ( با توجه به تخریب و ورود یکباره مهاجمان در اتفاقات آبان 98، استفاده از درب کرکره ای به عنوان درب پارکینگ ساختمان به هیچ وجه توصیه نمی‌شود) بیشترین خسارات و ورود های غیر مجاز در شورش ها متعلق به ساختمان های کرکره ای است. از درب پارکینگ کرکره ای نیز همانند درب پارکینگ ریلی و درب پارکینگ زیر سقفی برای مکان هایی که با محدودیت فضایی رو به رو هستند استفاده میشود.

درب پارکینگ کرکره ای اتوماتیک از پایین به سمت بالا جمع میشود. درب کرکره ای را میتوان یک درب پارکینگ ارزان قیمت معرفی کرد.

درب پارکینگ فرفورژه
درب پارکینگ فرفورژه با رنگ کوره ای

درب پارکینگ تا شو

درب های پارکینگی چند تکه که بر روی هم جمع میشوند را درب پارکینگ تا شو می‌نامند. این نوع از درب پارکینگ در مورد خاص مورد استفاده قرار میگیرد. به دلیل خاص بودن طراحی این نوع از درب پارکینگ تنوع کمی از آن موجود است.

"<yoastmark

درب پارکینگ مدرن

درب پارکینگ مدرن را میتوان با استفاده از طرح های ساده و شیک تولید کرد . درب لیزری و درب cnc و درب لیزری از معروف ترین درب پارکینگ مدرن به شمار میروند. امروزه بسیاری از طراحان ساختمان ها تلاش میکنند تا از طرح های مدرن و ساده شیک استفاده کنند. با توجه به این حقیقت تولید کنندگان دربهای ساختمانی نیز تلاش میکنند تا انواع مختلفی از درب های پارکینگی مدرن را طراحی کنند. درب های پارکینگی مدرن که یک درب نفر رو در داخل آن وجود دارد از درب های پارکینگی جدید است که به تازگی مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. هر چند که این نوع از درب ها بیشتر به عنوان یک درب پارکینگی مدرن برای ویلا ها کارآمد تر است .

از شاخص های این نوع از درب پارکینگی میتوان شیک و ساده بودن طرح است. استفاده از طرح های هندسی و خطوط موازی در طراحی درب مدرن بیشترین کاربرد را دارد. ما در مجموعه صانع متال با ادغام طرح های موازی افقی و عمودی با اشکال هندسی توانسته ایم درب های بسیار زیبا و ساده شکیل را طراحی و روانه بازار کنیم. استفاده از رنگ های مشکی و قهوه ای مات و روشن حرفه ای که به صورت کوره ای در روی درب های پارکینگی مدرن وجود دارد جلوه این محصولات را دو چندان کرده است. 

درذب پارکینگ
درب پارکینگ مدرن. درب پارکینگ ساده و شیک

درب پارکینگ کلاسیک

درب های پارکینگی کلاسیک در بیشتر ساختمان هایی که دارای نمای کلاسیک دارند گزینه اول محسوب میشود. با توجه به این که درب پارکینگ ساختمان های مسکونی، ادراری و ویلایی به عنوان نقطه کانونی مورد توجه افراد قرار میگیرد،  درب پارکینگ ساختمان های کلاسیک برگرفته از همین نوع معماری است. افزایش زیبایی نمای خارجی این نوع از ساختمان ها به شدت تحت تاثیر طرح درب ورودی ساختمان است. 

"<yoastmark

درب پارکینگ لوکس

در بین تمام درب های پارکینگی درب های فرفورژه دستساز را میبتوان یک درب لوکس و زیبا تعریف کرد. نوع چیده مان قطعات درب لوکس فرفورژه با توجه به سلیقه و مهارت تولید کننده انجام میشود و رنگ درب پارکینگ نیز توسط خریدار سفارش داده میشود. معمولا رنگ درب های لوکس مشکی طلایی و سفید طلایی هستند. انواع مختلفی از درب پارکینگ لوکس را میتوان طراحی و تولید کرد. بهترین درب های پارکینگی که امروزه میتوانند در میان درب های لوکس قرار بگیرند درب های فرفورژه و درب های برش لیزری هستند. امکان استفاده از خلاقیت و تغییر طرح درب پارکینگ با توجه به نمای ساختمان را میتوان از مهمترین عوامل زیبا شدن درب های لوکس دانست.

 

قیمت درب پارکینگ 

درب پارکینگ
درب پارکینگ فرفورژه

"<yoastmark

مطالب مرتبط
1 دقیقه

درب آکاردئونی_قیمت درب آکاردئونی

alirgh77

درب آکاردئونی- قیمت درب آکاردئونی حفاظت از درب ورودی آپارتمان ها یکی از مهم ترین مواردی است که هر صاحب خانه ای میبایست انجام دهد. این که شما بتوانید درب ورودی آپارتمان را در حین خروج یا مواقعی که نیاز است از داخل قفل کنید قطعا آرامش خاطر بیشتری خواهید داشت. حفاظ های درب ورودی […]

1 دقیقه

درب باغ

alirgh77

درب باغ – قیمت درب باغی درب باغ یکی از بخش هایی محسوب میشود که میتواند نمای بیرونی باغ ما را زیبا کند. امروزه با توجه به استفاده از باغ ها به عنوان، یک ویلای باغی که اواخر هفته محلی برای استراحت و تفریح خانواده شده است،  اهمیت دادن و داشتن یک درب باغی زیبا […]

5 9 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
14 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
علی صدر
علی صدر
11 ماه ها قبل

قیمت درب پارکینگ استاندارد چقدر است،

صانع متال
11 ماه ها قبل
پاسخ به  علی صدر

سلام
جناب آقای صدر درب پارکینگ ها همگی استاندارد هستند. اگر منظورتان از استاندارد اندازه و مق5یاس درب است درب طول 3 متر با ارتفاع کتار 2/5 متر حدود 25 ملیون تومان قیمت دارد. البته که شروع قیمت درب پارکینگ از 25 ملیون است. طرح درب در قیمت تاثیر زیادی دارد.

مظفری
مظفری
11 ماه ها قبل

سلام
لیست قیمت درب پارکینگ را اگر امکان دارد در سایتتان قرار دهید، من یه مدل درب پارکینگ میخواهم، این درب پارکینگ در ایران نیست آیا شما می‌توانید درب پارکینگ که فقط عکس آن موجود است را بسازید.

گروه تولیدیه صانع متال
گروه تولیدیه صانع متال
11 ماه ها قبل
پاسخ به  مظفری

سلام
جناب آقای مظفری در مورد لیست قیمت درب پارکینگ باید عرض کنم قیمت درب پارکینگ به ابعاد خریدار بستگی دارد. برای اطلاع از لیست قیمت درب پارکینگ میتوانید با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید. در جواب بخش دوم سوال شما باید عرض کنم که عکس شما برای گروه طراح ارسال شد، ما تا 90 % می‌توانیم درب پارکینگ و سایه بان را برای شما تولید کنیم. ابتدا ما طرح نهایی را که امکان تولید دارد برای شما ارسال میکنیم و در صورتی که مورد پسند شما واقع شد، مراحل تولید اجرایی شود.

مجید رضایی
مجید رضایی
11 ماه ها قبل

سلام
ما در یک ساختمان در منطقه 3تهران سکونت داریم و می‌خواهیم درب پارکینگ ساختمان را تعویض کنیم، با توجه به این که ساختمان حدود پانزده سال است که ساخته شده کارشناسان می‌گویند که درب پارکینگ که الان وجود دارد توسط شاخک به دیوار های کناری متصل شده و نیاز به بنایی و تخریب کناره ها دارد، آیا امکان دارد که ما درب پارکینگ جدید را بدون تخریب انجام دهیم. برخی از ساکنان با این که ساختمان بنایی شود مخالفت شدید دارند، ممنون میشوم راهنمایی کنید

رسول محققی
رسول محققی
11 ماه ها قبل

سلام
من یک درب پارکینگ مدرن با عرض ۴/۵متر و ارتفاع ۳متر میخواستم .درب پارکینگ ما جنوبی است. امکان دارد طرح درب پارکینگ جنوبی برای من ارسال کنید. نمای ساختمان ما رومی است حدالامکان تصاویر درب پارکینگ ساده و شیک را برای من ارسال کنید. سپاس

برقراری
برقراری
11 ماه ها قبل

سلام
تصاویر درب پارکینگ جدید را میتوانید برای من ارسال کنید. قیمت درب پارکینگ مدرن با سایر درب ها چیست.

صادق
صادق
11 ماه ها قبل

سلام درب پارکینگ استاندارد با رنگ کوره ای الکترو استاتیک با نصب و کلیه هزینه‌های حمل و نقل و…. چند است. صادق

رسول محققی
رسول محققی
11 ماه ها قبل

درب الیزه، از سری درب های فرفورژه را با ارتفاع ۴متر و ۱۵ و طول ۶ متر می‌توان تولید کرد. طول درب پارکینگ ما۶متر باید باشد، طرح الیزه بسیار مورد پسند است، اگر امکان دارد طرح این درب را برای بنده ارسال کنید

محمد فروزش
محمد فروزش
11 ماه ها قبل

درب پارکینگ قیمت مناسب چه مدلی را پیشنهاد میکنید. ساختمان ما مدرن است و بیشتر تمایل داریم از درب پارکینگ مدرن استفاده کنیم. امنیت درب پارکینگی ویلایی خوب است. خلاصه یک درب پارکینگ ساده و شیک میخواهم .

مهدی امامی
مهدی امامی
10 ماه ها قبل

درب پارکینگ جدید هم دارید.تصاویر درب های پارکینگی جدید را در صورت امکان برای من ارسال کنید

کاتبی
کاتبی
10 ماه ها قبل

قیمت درب پارکینگ فرفورژه مدل الیزه چند است، درب الیزه فرفورژه را با چه ارتفاعی می‌توان تولید کرد، تصویر برترین درب پارکینگ با رنگ فرفورژه را برای بنده ارسال کنید سپاس گذارم.
09014832696کاتبی

گروه تولیدیه صانع متال
گروه تولیدیه صانع متال
10 ماه ها قبل
پاسخ به  کاتبی

سلام
جناب آقای کاتبی _ قیمت درب پارکینگ با توجه به وزن و مدل درب پارکینگ تعیین میشود. درب الیزه یکی از درب های فرفورژه و دستساز است که از طرح قوی برخوردار است. درب الیزه یکی از درب های فرفورژه قوی محسوب میشود. سایر درب ها مانند درب فرفورژه پیچک، درب فرفورژه ارغوان از بهترین درب های فرفورژه محسوب میشوند. برخی از درب ها هم که از طرح های خارجی هستند، نام خاصی ندارند و برای اولین بار در ایران تولید میشوند که برای شما ارسال خواهد شد.

زارعی
زارعی
6 ماه ها قبل

درب پارکینگ مدرن یا درب پارکینگ حیاط در ابعاد 1/6را میتوان تک لنگه درست کرد .

14
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x