مشاوره و بازدید رایگان همین الان تماس بگیرید

درب آکاردئونی_قیمت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی- قیمت درب آکاردئونی

حفاظت از درب ورودی آپارتمان ها یکی از مهم ترین مواردی است که هر صاحب خانه ای میبایست انجام دهد. این که شما بتوانید درب ورودی آپارتمان را در حین خروج یا مواقعی که نیاز است از داخل قفل کنید قطعا آرامش خاطر بیشتری خواهید داشت. حفاظ های درب ورودی تا شو یا همان حفاظ درب آکاردئونی یکی از بهترین حفاظ هایی است که بر روی درب ورودی ساختمان شما نصب میشود. انواع مختلفی از درب آکاردیونی طی سالیان گذشته طراحی و تولید شده است.

سیستم و طراحی تمام درب های آکاردیونی به جهت باز و بسته شدن و ریل گذاری یکسان است. متریال و مواد اولیه مصرف شده در درب های آکاردیونی یکی از نکات مهم و تاثیر گذار در امنیت این نوع از حفاظ های درب ورودی آپارتمان است. البته اگر ساختمان شما دارای یک حفاظ شاخ گوزنی یا یک نرده حفاظ روی دیوار باشد.

مشخصات فنی درب آکاردیونی

به صورت کلی درب های کشوئی یا همان درب آکاردیونی از تسمه های با عرض 2 سانت و ضخامت 4 تا 6 میل ساخته میشوند. در مواردی سفارشی از تسمه های با عرض 2/5 سانت هم استفاده میشود. کیفیت تسمه یا همان نوار های فلزی افقی بسیار اهمیت دارد. بهتر است در زمان خرید حتما دقت کنید که نوع مواد اولیه و تسمه بکار رفته شده در درب آکاردیونی از نوع ماشین کاری شده باشد. افراد عادی میتوانند از لبه های تسمه متوجه کیفیت آن شوند. تسمه های ماشین کاری شده گوشه های بسیار تمیز و ابزار خورده ای دارند.

قسمت های ضرب در یا لوزی که در درب آکاردیونی هر ردیف را یک گل می‌نامند امنیت درب را به جهت  امنیت سازه مشخص میکند. هر مقدار که تعداد این قسمت های لوزی شکل بیشتر باشد امنیت آن نیز بیشتر خواهد شد. دو عدد خم 17 سانتی در قیمت های پایین و بالای درب های آکاردیونی ایجاد میشود که برای تسهیل در حرکت و عدم خروج درب از ریل است.

یک عدد قفل تو کار هم در درون این درب ها تعبیه شده است که امنیت درب را افزایش میدهد. در قسمت داخلی درب آکاردیونی یک عدد جا قفلی تعبیه شده است که شما شب هنگام یا به وقت نیاز میتوانید درب را از داخل قفل کنید.

انواع درب آکاردئونی

درب آکاردئونی طرح 3 گل

درب آکاردئونی طرح 4 گل 

درب آکاردئونی طرح 5 گل

درب آکاردئونی دو جداره 

درب آکاردئونی پیچ دار ( پیچ شکلاتی)

درب آکاردئونی پرچ مخفی

درب آکاردئونی طرح سلطنتی

درب آکاردئونی تسمه نقش دار

درب آکاردئونی فول

درب آکاردئونی طرح 3 گل: این نوع از حفاظ کشویی یا همان رب آکاردیونی متحرک دارای 3 قسمت لوزی شکل است که قسمت اول حفاظ، بالای درب ورودی را پوشش میدهد. قسمت دوم درست مقابل قفل درب آپارتمان است و مانع از دسترسی سارقان به قفل درب است. بخش سوم از ضرب در ها هم حفاظت از چفت و لولای پایین درب را انجام میدهد. به صورت کلی قسمت های ضرب در یا همان کشوئی حفاظ درب امنیت درب آپارتمان را افزایش میدهد. طرح اصلی کلیه درب های آکاردئونی از این شکل تبعیت میکنند.

درب آکاردئونی طرح 4 گل: این نوع از درب آکاردئونی دقیقا همانند درب آکاردئونی طرح 3 گل است با این تفاوت که 4 ردیف در عرض درب استفاده شده است. این طرح را میتوان بیشتر برای حفاظ های بلند یا دو لنگه استفاده کرد. مقاومت بالا به واسطه یک ردیف بیشتر یکی از مهم ترین دلایل استفاده از یک ردیف ضرب در بیشتر در درب آکاردئونی محسوب میشود.

درب آکاردئونی طرح 5 گل : طبعا هر قدر که سارقان نتوانند به بخش چوبی درب ورودی دسترسی پیدا کنند، امنیت افراد داخل آپارتمان بیشتر خواهد شد. طرح 5 گل یکی از کامل ترین و بهترین درب های آکاردئونی است که تا امروز طراحی و تولید شده است. این طرح که در برخی از مواقع به نام درب آکاردیونی تمام گل نیز معروف شده است به صورت کامل با ضرب در های افقی و اریب پوشیده شده است . یک قفل توکار و دو قفل کتابی که در بالا و پایین درب تعبیه شده اند امنیت درب را دو چندان کرده است.

درب آکاردئونی دو جداره : مهم ترین ایرادی که بر درب های کشویی و یا درب ریلی تا شو وارد است، استفاده از پرچ به عنوان یک اتصال بین بخش های ثابت و متحرک است. برای رفع این مشکل از یک ردیف در وسط تسمه های درب های کشویی یا درب آکاردئونی فلزی استفاده میشود. تسمه اضافه سبب میشود تا سارقان نتوانند با استفاده از اهرم های فلزی پرچ درب را تخریب گنند. عملا تسمه اضافی که با نام دو جداره معروف شده است سبب میشود که نوک دیلم یا اهرم فلزی نتواند داخل تسمه شود.

درب آکاردئونی پیچ شکلاتی :

درب آکاردئونی پرچ مخفی:

درب آکاردئونی طرح سلطنتی:

درب آکاردئونی نقش دار:

  درب آکاردئونی فول : 

در برخی از موارد طول درب آکاردئونی زیاد است و نیاز است که از دو لنگه برای حفاظ استفاده شود. درب پارکینگ که طول زیادی دارد از این نوع از درب و حفاظ آکاردئونی استفاده میشود.

قیمت درب آکاردئونی

درب های تا شو یا همان درب آکاردیونی را به صورت متر مربع محاسبه میکنند. قیمت هر متر مربع درب آکاردیونی با توجه به نوع طرح و مواد اولیه مشخص میشود. همان طور که اشاره شد تعداد قسمت های لوزی شکل امنیت درب آکاردیونی را افزایش میدهد. با توجه به این حقیقت تنوع این درب ها در بخش لوزی شکل و یا همان گل ها متمرکز شده است. درب آکاردیونی دو. گل، درب آکاردیونی 3 گل ، درب آکاردیونی 4 گل و 5 گل به ترتیب با توجه به وزن و طرح قیمت بیشتری دارند.

در قسمت پایین و بالای درب دو عدد خم تعبیه شده است که سبب میشود درب در ریل به راحتی حرکت کرده و خارج نشود. این دو خم به جهت امنیت بسیار تاثیر گذار هستند. خم کاری های بیشتری که در درب آکاردیونی انجام میگردد صرفا برای زیبا تر شدن درب و حفاظ است و تاثیر چندانی در قیمت حفاظ آکاردیونی ندارد.

نحوه سفارش و خرید درب آکاردیونی

گروه تولیدی صانع متال تولید کننده تخصصی درب آکاردیونی برای رفاه حال خریداران مشاوره و بازدید در محل را فراهم کرده است تا بهترین نوع  حفاظ با توجه به محل شما طراحی و تولید شود. مشاوران گروه تولیدی صانع متال در زمان بازدید کلیه موارد ایمنی و ملاحظات مورد نیاز را به کارخانه انتقال داده تا در زمان تولید مورد استفاده قرار گیرد. طبعا بازدید از محل نصب درب آکاردیونی، تاثیر بسیار زیادی در زمان ساخت و نصب درب دارد. برای دریافت مشاوره و خرید در ساعات ادراری با شماره تلفن های 56586755-021  ،  56586756-021  و در غیر ساعات اداری با شماره تلفن های 09124403540 _ 091213512384  میتوانید تماس بگیرید. تنها با یک تماس در کوتاه ترین زمان ممکن درب در محل مورد نظر شما نصب میشود. 

رنگ و نصب درب آکاردیونی

درب های آکاردیونی بعد از ساخت رنگ میشوند. با توجه به این که درب در داخل ساختمان نصب میشود بهتر است که از رنگ های کوره ای و الکترو استاتیک استفاده شود. رنگ های کوره ای پودری دارای روکش پلی استر است که سبب دوام و ماندگاری رنگ میشود. معمولا رنگ های تیره مانند مشکی و قهوه ای سوخته  بیشتر از سایر رنگ ها مورد استفاده قرار میگیرد. رنگ سفید هم از رنگ های مورد توجه خریداران است.در مجموعه صانع متال از رنگ های کوره ای چرمی و برند های معتبر پوشش فام و پارس اشن استفاده میشود.

نصابان کارآمد و زبده ما در زمان تعیین شده در محل نصب حضور پیدا کرده و با دقت بالا و بدون کوچک ترین آسیب یا هر گونه تخریبی درب های آکاردیونی را نصب میکنند. بعد از نصب نصابان موظف هستند تا فرم رضایت مندی خریداران را به کارخانه تحویل دهند.

کیفیت بالا _  استفاده از مواد اولیه مرغوب_ تضمین رنگ و نصب از مزایای خرید از گروه تولیدی صانع متال است.

مطالب مرتبط
1 دقیقه

درب لیزری- درب cnc-قیمت درب لیزری

alirgh77

آشنایی با درب لیزری درب لیزری یکی از انواع درب فلزی محسوب میشود که با استفاده از تکنولوژی برش لیزری تولید میشود. همواره یکی از چالش های جدی در بخش درب های فلزی ساختمان استفاده از ورق های فلزی یا پلی کربنات به عنوان پوشش داخلی درب است. این مورد علاوه بر این که شکل […]

درب پارکینگ 1 دقیقه

درب پارکینگ- فروش انواع درب پارکینگ

alirgh77

درب پارکینگ_ فروش انواع درب پارکینگ درب پارکینگ یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین بخش های ساختمان در بخش نما به شمار میرود. اگر کمی به اطراف خود دقت داشته باشید متوجه خواهید شد که طی چند سال گذشته انواع مختلفی از درب پارکینگ بر روی ساختمان ها نصب شده است. همزمان با […]

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
حسین عبدی
حسین عبدی
11 ماه ها قبل

درب کشویی جلوی درب ورودی آپارتمان را درب آکاردیونی میگن، ما دوتا واحد کنار هم هستیم ه دو تا شرکت هم اومدن بازدید گفتن امکان نصب درب تاشو وجود نداره، تو محتوی دیدم که نوشته بودید امکان نصب حفاظ درب ورودی وجود داره ممنون میشم مهدیه راهنمایی بکنید، عکس درب ورودی رو بارتون ایمیل کردم، قیمت درب آکاردئونی مهم است ولی با توجه به اینکه موفق نشدیم نصب کنیم هزینه طراحی و… رو هم در صورت امکان ساختپرداخت میکنیم.

مهدی امامی
مهدی امامی
10 ماه ها قبل

درب آکاردئونی در برابر سارقان مقاوم است

2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x