مشاوره و بازدید رایگان همین الان تماس بگیرید

درب ویلا – برترین تصاویر درب ویلایی جدید – قیمت درب ویلایی

در میان تمام ساختمان ها و سازه ها، ویلا ها آن دسته از سازه های ساختمانی محسوب میشوند که در کلیه مراحل از طراحی  گرفته تا ساخت تلاش میشود تا حد امکان از بهترین طرح ها و مواد اولیه استفاده شود. تاثیر درب ورودی یک ویلا بسیار زیاد است. یک درب زیبا و شیک میتواند عظمت و ابهت ویلا را دو چندان کند. با توجه به پیشرفت بسیار زیاد و قابل توجه در بخش ساخت ویلا در ایران، انواع مختلف و متنوعی از درب های ویلایی با توجه به نیاز طراحان و مهندسین ، تولید شده است. درب ویلایی را میتوان از مواد اولیه مختلف تولید کرد که این امر بیشتر به شرایط آب و هوایی محل ویلا بستگی دارد. به صورت کلی درب ویلا در چند سبک طراحی و تولید میشود که عبارتند از :

درب ویلایی کلاسیک

درب ویلایی مدرن

درب ویلایی لوکس

درب ویلایی ساده

درب ویلا مدرن ساده شیک
درب ویلایی ساده ، درب ساده ویلایی

استفاده از سبک های بالا تقریبا در تمام ساختمان ها امری مهم است چرا که برای یک ساختمان ویلایی مدرن میبایست از یک درب ساده و شیک استفاده کرد. امروزه بیشتر باغ ها هم دارای سازه ساختمانی هستند. درب ویلایی باغ ( درب ویلایی باغ ) هم در همین دسته قرار میگیرد. همان گونه که در ابتدا به آن اشاره شد شرایط اقلیمی یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در هنگام انتخاب یک درب ویلا است. به عنوان مثال در شرایط آب و هوایی شرجی که بیشتر در شمال ایران حاکم است استفاده از درب ویلایی چوبی ( درب چوبی ) ویلا متداول بوده است، که با توجه به عدم امنیت چوب سبب شده است تا انواع مختلفی از درب های فلزی طرح چوب طراحی و تولید شود. با توجه به متریال و مواد اولیه درب های ویلایی به چند دسته اصلی تقسیم میشوند:

انواع درب ویلا 

درب ویلایی فرفورژه

درب ویلایی فلزی ساده

درب ویلای چوبی

درب ویلایی طرح چوب

درب ویلایی تلفیقی ( درب ویلایی ترکیبی چوب و فلز)

درب ویلایی CNC ( درب ویلایی لیزری)

یکی از نکاتی که بعد از کیفیت برای خریداران اهمیت بالای دارد قیمت درب ویلایی است. عوامل مختلفی در قیمت دربهای ویلایی تاثیر دارند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب، طرح درب ویلا، نحوه رنگ آمیزی و نصب درب ویلایی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت درب ویلایی ( قیمت درب ویلائی) است. در میان مدلهای درب ویلایی درب لیزری (درب CNC) قیمت مناسب تری نسبت به سایر درب های ویلایی دارد. گروه تولیدی صانع متال تولید کننده تخصصی درب های ویلایی مشاوره و بازدید رایگان را برای سهولت در خرید و انتخاب مناسب و به صرفه درب های ویلا را برای شما عزیزان فراهم نموده است. شماره تلفن های 56586755-021 و 56586756-021 در ساعات اداری، شماره همراه 09123403540 به صورت تمام وقت آماده ارایه مشاوره و ارایه قیمت درب ویلایی به شما عزیزان هستند.

درب ویلا مدرن
درب ویلایی مدرن، درب ویلایی زیبا، درب ویلایی ساده، درب حیاط ویلایی

درب ویلایی کلاسیک: 

ساخت و طراحی درب های کلاسیک از دیر باز امری سلیقه ای محسوب میشد. استفاده از شرایط اقلیمی محل ویلا، در ساخت یک درب ویلایی کلاسیک بسیار تاثیر گذار است. در طرح درب ویلایی کلاسیک بیشترین تمرکز بر استفاده از شرایط پیرامون ساختمان است. فضای سنتی و اصیل ایرانی بیشتر طرح های کلاسیک را به سمت استفاده از چوب یا رنگ های چوبی سوق میدهد. درب های ویلایی کلاسیک به عنوان یکی از مهم ترین المان های اصلی در نمای ویلا تاثیر گذار و مورد توجه افراد بوده است. گرم بودن طرح درب ویلایی کلاسیک مهمترین شاخصه درب ویلایی است، به همین دلیل بیشتر درب های ویلایی کلاسیک از چوب در طرح درب ویلایی جدید و کلاسیک خود استفاده می‌کردند.

ما در مجموعه کارخانه صانع متال با توجه به مقاومت کم و قیمت بالای چوب از فلزاتی با رنگ و زمینه چوبی استفاده میکنیم. مدل درب ویلایی کلاسیک بسیار ساده و شیک است، به همین دلیل بیشتر طرح های درب ویلایی شکلی لوکس و زیبا دارند. رنگ درب ویلایی کلاسیک که بر روی فلز زده میشود تداعی کننده رنگ های متنوعی از رنگ طبعی چوب هستند. رنگ های عسلی، فندقی، گردویی و ماها گونی از انواع رنگ های چوبی بشمار میروند. درب باغ ویلا و درب باغی نیز با بهترین شکل ممکن انجام میشود.  برای دریافت تصامیر و کاتالوگ درب ویلا، درب باغ ویلا میتوانید به صفحه درب باغ مراجعه کنید. 

 

درب ویلایی فرفورژه

درب ویلایی فرفورژه، درب ویلا مدرن، درب ویلایی ساده و شیک، درب وبلا فرفورژه، درب ویلا

درب ویلایی مدرن:

درب ویلایی مدرن یکی از به روز ترین طرح های موجود در ایران است. با توجه به پیشرفت در زمینه ساخت، طرح های مدرن در ساختمان ها، درب ویلایی مدرن ویلایی نیز رشد قابل توجهی داشته است. تفاوتی نمیکند که در حال تعمیر یا بازسازی درب ویلایی خود هستید. در هنگام انتخاب درب ویلایی اولین چیزی که نظر شما را جلب خواهد کرد طرح و نمای ساختمان ویلایی شما است. همان طور که در قبل اشاره کردیم نما در انتخاب درب ویلا بسیار تاثیر گذار است. این که ویلا سقف مسطح دارد یا شیروانی، رنگ نما چه رنگی است، تراس دارد یا بالکن؟ جواب این سوال ها میتواند نقش مهمی در انتخاب درب ویلایی شما داشته باشد. درب ویلایی مدرن امروزه یکی از پر طرف دار ترین درب های ویلایی است. طرح درب ویلایی مدرن در عین ساده بودن بسیار شیک و زیبا هستند. 

درب فرفورژه ویلایی
درب ویلایی جدید، درب ویلایی شیک، درب ویلایی لوکس، درب ویلایی طلایی
درب ویلایی تهران
درب ویلایی شمال تهران

درب ویلایی لوکس:

قطعا اولین بخشی که میهمانان یا افراد خانواده از ویلای شما خواهند دید و به خاطر می سیارند درب ویلای شما خواهد بود. طرح درب ویلای شما میتواند نشان گر سبک زندگی و ایده های شما باشد. می‌خواهید ثروتمند به نظر برسید یا این که به میهمانان بگویید که شما فردی میهمان پذیر هستید، طراحی درب ویلا این موارد را به شما ارتباط میدهد. بیشتر ویلاها و طراحان ویلا ها با هر نوع طرز فکری تمایل دارند که یک درب ویلایی لوکس داشته باشند. فرقی هم نخواهد کرد که شما طرح ویلای خود را مدرن یا کلاسیک ساخته باشید،تقریبا بیشتر افراد سعی میکنند که یک درب ویلایی لوکس داشته باشند. 

قیمت درب ویلایی لوکس

بسیاری از افراد تصور میکنند که قیمت درب ویلایی لوکس با توجه به نام آن بسیار بالا تر از سایر درب های ویلایی است، در حالی که الزاما این طور نیست قیمت درب ویلایی بستگی به شکل و طرح، مواد اولیه و کارخانه تولید کننده دارد. گروه تولیدی صانع متال در طی چند سال گذشته توانسته است تا مجموعه ای از بهترین درب های ویلایی را با قیمت های مناسب و کیفیت به سبد محصولات خود اضافه کرد تا همه خریداران بتوانند از درب لوکس ویلایی بهره مند شوند. مجموعه تخصصی صانع متال با بکار گیری از پرسنل کار آزموده و متخصص طراح های جدیدی از انواع درب را تولید و تحویل خریداران نموده است. بسیاری از درب های ویلایی جدید برای اولین بار در مجموعه ما طراحی و تولید شده است . قیمت درب ویلایی لوکس شامل یک درب پارکینگ استاندارد و یک درب نفر رو لوکس را میتوانید کامل با رنگ الکترو استاتیک با مبلغی حدود 47 تا 50 ملیون تومان خریداری نمایید. قیمت درب فرفورژه نیز همانند سایر درب های لوکس ویلایی مشخص است. 

 

 

درب ویلایی لوکس
درب ویلایی مشکی طلایی
درب ویلایی مدرن ساده
درب ویلایی ساده و مدرن
درب ویلایی طلایی
درب ویلایی فرفورژه طلایی، درب ویلایی لاکچری
درب ویلایی فرفورژه
درب ویلایی زیبا، درب ویلایی لوکس فرفورژه
درب و.یلایی مدرن
درب ویلایی مدرن، درب ویلایی زیبا

 

 بهترین درب ویلایی لوکس
درب ویلایی الیزه، درب لوکس ، درب پارکینگ لوکس

 دزی ویلایی فرفورژه
درب فرفورژه ویلایی جدید
درب ویلایی جدید
درب ویلایی جدید تولید شده با CNC

درب ویلایی فرفورژه : تنوع بالا درب های ویلایی فرفورژه در طراحی و رنگ سبب شده است تا بیشتر خریداران و سازندگان ویلا از این مدل درب به عنوان گزینه اصلی برای درب ورودی و درب حیاط ویلا استفاده کنند.

مطالب مرتبط
چهار چوب فلزی پنجره 1 دقیقه

چهارچوب فلزی

alirgh77

چهار چوب فلزی – چهار چوب فرانسوی چهار چوب فلزی در صنعت ساختمان کاربرد دارد تمام درب های چوبی ساختمان دارای چهار چوب فلزی هستند. انواع مختلف چهار چوب فلزی تولید میشود. چهار چوب فلزی ساده، چهار چوب فلزی مکزیکی و چهار چوب فرانسوی از شاخص ترین انواع چهار چوب فلزی به شمار می‌روند. استفاده […]

1 دقیقه

درب باغ

alirgh77

درب باغ – قیمت درب باغی درب باغ یکی از بخش هایی محسوب میشود که میتواند نمای بیرونی باغ ما را زیبا کند. امروزه با توجه به استفاده از باغ ها به عنوان، یک ویلای باغی که اواخر هفته محلی برای استراحت و تفریح خانواده شده است،  اهمیت دادن و داشتن یک درب باغی زیبا […]

5 8 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
17 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ناصر سیفی
ناصر سیفی
1 سال قبل

قیمت درب ویلایی در سایت قید نشده، اگر امکان دارد قیمت انواع درب ویلایی را هم برای خریداران در سایت قرار دهید

گروه تولیدیه صانع متال
گروه تولیدیه صانع متال
1 سال قبل
پاسخ به  ناصر سیفی

قیمت انواع درب ویلایی با توجه به ابعاد خریدار مشخص میشود. طبعا وزن و قیمت درب ویلایی بعد از محاسبه اولیه مشخص میشود. نرم افزار های تخصصی برای سایت وجود دارد که زمان بر است. شما میتوانید با یک تماس و یا ارسال ابعاد و نمونه در واتس آپ در کمترین زمان ممکن قیمت و پیش فاکتور برای شما ارسال خواهد شد.

Josef ahmadi
Josef ahmadi
1 سال قبل

من سفارش دادم ممنون راضی هستم

گروه تولیدیه صانع متال
گروه تولیدیه صانع متال
1 سال قبل
پاسخ به  Josef ahmadi

سلام جناب احمدی
از این که از مجموعه ما خریداری کردید و رضایت دارید بسیار خرسندیم . ما در مجموعه صانع متال انواع خدمات ساخت و طراحی درب پارکینگ، نرده راه پله، حفاظ روی دیوار ، حفاظ شاخ گوزنی و انواع آهن آلات مانند میلگرد، پروفیل و … را هم به صورت سفارشی یا عمده انجام میدهیم.

صادق یوسفیان
صادق یوسفیان
1 سال قبل

درب ویلایی جدید کد m6012 بسیار زیبا است. با همین ارتفاع و شکل میتوانید از این نمونه برای یک مجموعه ویلا شهرکی بسازید، نکته مهم عین هم بودن کل درب های ویلایی است.

صانع متال
11 ماه ها قبل

سلام
در پاسخ به سوال شما باید عرض کنم که کد های 6012 تا 6020 را برای شهرک های ویلایی میتوان استفاده کرد. در مورد درب ویلایی مورد نظر شما باید عرض کنم که بله برای درب ویلایی شهرکی عین همین درب به عنوان درب پارکیثنگ و درب نفر رو قابل استفاده اسنت. ما با توجه به ابعاد و محل مورد نظر شمتا میتوانیم درب تولید و نصب تمام درب ویلای شما را انجام دهیم. کیفیت و نوع رنگ درب ویلایی مدرن و کلاسیک هم بنا به درخواست شما عزیزان است. کارشناسی و بازدید به صورت رایگان انجام میپذیرد.

برقراری
برقراری
11 ماه ها قبل

سلام
صانع متال رو من به صورت کاملا سر زده رفتم برای بازدید، یک گروه تولیدی هستند که به صورت کاملا متمرکز روی انواع درب ها فعالیت میکنند، قرار داد بستم و تو مراحل تولید هم خودم به دفعات نحوه ساخت درب ویلا بازدید داشتم، زمان نصب درب ویلا هم بر خلاف سایر پروژه ها اصلا استرس نداشتم.
واقعا عالی بود فقط اگه کمی تلاش کنند و تاخیر در تحویل نداشته باشند بسیار عالی میشود.

گروه تولیدیه صانع متال
گروه تولیدیه صانع متال
11 ماه ها قبل
پاسخ به  برقراری

سلام
مهندس برقراری
امیدوارم که از مجموعه ما رضایت کامل داشته باشید. ما تمام تلاش خود را برای رضایتمندی خریداران انجام میدهیم. در مورد تحویل به موقع یکی از مهم ترین مواردی مدیران مجموعه بر آن تاکید دارند زمان تحویل است. امیدواریم که زمان تحویل هم به روز شود.

خانبابایی
خانبابایی
11 ماه ها قبل

سلام
درب ویلا مدل فرفورژه را برای نوشهر هم ارسال میکنید؟ مهندس جان بنده حقیقتا یک ویلا خریداری کرده‌ام و در مورد نصب و حاشیه های این کار سررشته ای ندارم، درب ویلایی که در این جا دیدم پسند است مشروط به این که درب را در ویلا نصب کنند و درب قبلی را هم کنار بگذارند میتوانم کار خرید درب را به شما واگذار کنم این امکان را دارید، اگر که موردی نیست کلیات را قرار داد کرده و برای من ارسال کنید خصوصا زمان تحویل سپاسگذارم

مهدی نبوی نیا
مهدی نبوی نیا
11 ماه ها قبل

یک درب ویلا برای منطقه ریه رباط میخواستم قیمت درب استاندارد چند است

مهندس حسن علینقیان
مهندس حسن علینقیان
11 ماه ها قبل

سلام
من یک جفت درب ویلایی مدرن با عرض ۳متر و ارتفاع استاندارد نیاز دارم ، در بین این دو درب ماشین رو یک درب نفر رو هم نیاز است، اولا طرح درب ویلایی مدرن که شیک و زیبا باشد مد نظر است.
ثانیا به دلیل وجود رطوبت بالا و شرجی بودن محل میخواهم که از مواد اولیه ضد زنگ استفاده شود مثل استیل و ….
اگر طرحی بهتر از کد ۶۰۱۰ دارید برای من ارسال کنید.

حمید زارعی
حمید زارعی
10 ماه ها قبل

درب ویلایی مدرن کدm6010 را به چه صورت محاسبه میکنید با رنگ کوره ای و نصب شده در نوشهر

مهدی امامی
مهدی امامی
10 ماه ها قبل

درب ویلایی مدرن با فرفورژه هم دارید، قیمت درب ویلایی مدرن فرفورژه چند است.

محمد
محمد
10 ماه ها قبل

قیمت درب ویلایی فرفورژه مدل الیزه چند است، امکان رنگ آمیزی درب ویلایی فرفورژه را در محل ویلا دارید

خانبابایی
خانبابایی
9 ماه ها قبل

من یک درب شفارشی دارم که خارج از کشور دیدم درب کاخ الیزه
تحقیق کردم شرکت شما این درب رو ساخته و نمونه کارتون رو خم داخل تهران خ میرداماد دیدم و کیفیت هم خیلی خوب بود پیش فاکتور هم صادر شده
حالا میخوام برام پیش فاکتور رو قطعی کنید فقط میخوام ببینم چقدر زمان میبره

مجید جنتی
مجید جنتی
8 ماه ها قبل

سلام
قیمت درب ویلایی با ارتفاع 4/15و عرض 3متر را میتوانید اعلام کنید .

داود ابراهیمی
داود ابراهیمی
5 ماه ها قبل

درب ویلایی فرفورژه ارتفاع 4 متر و طول هم حدود 6 متر باشد، چه پیشنهادی دارید درب ویلا ریلی باشد. ممنون
09122045270

17
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x